Herkese merhaba, Öncelikle her satırda samimiyetimize inanarak okursanız bizi çok mutlu edersiniz. Mekik motors firması ile tanışmamız tam 1 yıl önceydi. Ne hikmettir ki araç üstü çadırları araştırmaya başlamamla karşıma ilk çıkan ve bizim için ilk ve son olan firmaydı. Fiat punto aracıma olurdu olmazdı derken Eyüp Bey’in desteği ile siparisi verdik. Sağolsunlar sapasağlam ürünü gönderdiler ve montajını yaptık. Bu saatten sonra da yerden yüksekte güvende, yağmur ve çamurda üzülmeden, soğukta yerde üşümeden keyifli kampların başlangıcını yapmış olduk. Bizim onlarla aile bağımız alışverişten sonra asla kopmadı. Her sorumuza sabırla cevap verdiler. Daha sonra araç değisikliğine gidip sandero almamızla ara atkı önerisini yine firmadan Baran Bey’den aldık. Bu seferde ihtiyaclar dogrtusunda yan tente siparisi verdik. Sagolsunlar siparis yogunlugu arasinda en kisa surede gonderdiler. Yine tabiki malı sattık iş bitti olmadı.Tentenin teleskopik ayaklarında bir sıkma sorunu oldu. Baran Bey’e söylememle abi biz onlarında ar-gesini yaptık sana kendi ürettiğimiz 4lu takimi hemen kargolatiyorum dedi. Birşey dememe gerek kalmadan birde teleskopik merdiven ve yan perde duvar göndermelerini istedim. Hepsi bir gün içinde elimdeydi. Baran Bey’in su sözü hep hatırımda; “Sattığımız ürünlerimiz çocuklarınıza kadar her zaman garantimiz altında.” Size böyle bir garantiyi lafta herkes verir ama iş icraata gelince herkes kendi köşesine çekilir. Yaşadıklarımız A’dan z’ye artısından eksisine bu şekilde. Simdi aircamp modeli ile kafamızı kurcalamayı yine başardılar. Eşimle beraber kendimizi zor tutuyoruz siparis vermemek için. Ha bahsetmeden geçmeyeyim eşim benden daha huzurla uyuyor ve rahat ediyor ya o bana yeter. İyi ki varsın Mekik Motors ailesi…

Canay A.

Öncelikle bütün araçüstü çadırları tek tek inceledim.Kimisinin yatağı iyi kabuğu kötü, kimisinin kabuğu iyi kumaşı kötü vs derken Mekik Motors da karar kıldım. Öncelikle yok fiber koku yapar gibi saçmalıklarla sizi yanıltmaya çalışanlara inanmayın. Fiber yalıtılmış bir malzemedir ve sizi sıcaktan,soğuktan,akımdan,yağıştan korur.Asla da kokmaz. Ayrıca hasar gördüğünde tamir edilebilir. Bu nedenle tüm karavan ve motoryatlarda fiber kullanılmaktadır. Mekik motorsun kullandığı fiber ve kalıp çok iyi, bu nedenle aerodinamik de çok iyi.Ben SUV aracımla çok rahat 180-190 km hızlara çıkıyorum(Hız yapmayın:)(Tabi ki 130 km den sonra biraz ses oluyor)Yanında gelen teleskopik merdiven efsane.İstediğiniz açıda ayarlayabiliyorsunuz. Kapanınca küçücük.İçinde 2 kişi ve bir evcil dostunuz çok rahat konaklayabiliyor. Normal çadıra göre ısı yalıtımı 10 kat iyi diyebilirim.Aracımın arkasına da camperbox yaptım.Kısacası artık yürüyen bir otelimiz var.Teşekkürler Mekik Motors

Eren T.

Herhangi bir ürün alırken veya biryere giderken yorumlara oldukça değer verir ve incelerim.. dolayısıyla fikir olması açısından samimi şekilde yazıyorum.. ürünü almadan önce bir cumartesi günü yerlerine gittiğimizde bizleri çok sıcak karşıladırlar. Hafta sonu ve geç saat olmasına rağmen sadece ürüne bakmak için bile bizi beklediler kapatmadan. Orada almış olduğumuz bilgiler, tüm sorularımıza samimi içten ve açıklayıcı cevapları ile aklınıza takılan ne varsa gideriyorlar. Ürüne gelecek olursak.. çok konforlu, oldukça dayanıklı, kamp yapma keyfinize konfor katan bir ürün. Aldığımız için çok memnunuz. Ürünü aldıktan sonrasında bile en ufak bir sorum olduğunda arayıp veya whatsapp üzerinden her türlü soruma cevap verdiler yardımcı oldular. Ürünü aldın hadi işin bitti gitti ne halin varsa gör mantığı yok firmada. Aksine memnun kalmadığın birşey olsa ellerinden gelen ne varsa yapıyorlar.. he memnun kalmadığım bi tarafı oldumu ? Olmadı oda ayrı bir konu 🙂 bir çok araç üstü çadır firması var tabiki ama bu ürünler bir defa alınıyor, bence ürünün görünüşü, kullanım kolaylığı, SAĞLAMLIĞI, konforu ve satış sonrası destekleri için tercih edilebilecek firma..

Samet Ş.

Mekik Motors’un Otak 360 araç üstü çadır ve yan tentesini uzun zamandır keyifle kullanıyorum . Eyüp bey ve Baran bey’in güler yüzü enerjisi ve kalitesi ürettikleri ürünlere kesinlikle yansımış. İki yıldır kullandığım ürünleri ilk üretimleri olmasına rağmen yalıtım rahatlık ve pratiklik anlamında hiç bir sorun yaratmadı. Kendilerine Türk girişimci firmaların da üretimde ve sahada ithal ürünlerin üzerinde kalite ile üretim yapılabileceğini ispatladıkları ve ekonomimize sundukları katkıdan dolayı sonsuz teşekkür ederim.

Mahir O.

Bundan 6 ay kadar önce tanıştığımız Mekikmotors firması gerçekten hayatımıza yön veren bir firmadır. Görüşmeye başladığımız ilk günden beri hiç bir şekilde sorularımızı yanıtsız bırakmayan Araç Üstü Çadır sektöründe gerçekten tek olan ve en önemlisi sizi müşteri olarak değil bir aile olarak gören bu firmaya teşekkür ederiz.

Biz Gidiyoruz Online

Mekik motors firması ile yaklaşık 5 ay önce tatil için
otel fiyat araştırması yaparken bir arkadaşım araç üstü çadırını görüp çok beğenmem sonucu tanıştım. Mevcut pandemi döneminde cok daha mantıklı geldi ve Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Baran bey ile irtibata geçtim. Sipariş sürecinde çok ilgili, her soruma cevap alabildiğim bir süreç yaşadım. Alanya dan telefon ile sipariş vermeme rağmen bana iletilen teslim tarihinde arac üstü çadırımın montajını mükemmel şekilde yapıldı. Sonrasinda da bizleri müşteri olarak değil aile olarak gören bu firmaya cok tesekkurler. Araç üstü çadır düşüncesi olan herkese şiddetle tavsiye ederimki kesinlikle mekik motors.

Latif Y.

Ve daha binlerce mutlu müşterilerimiz ile biz bölünmez bir aileyiz ❤️